Кадровий облік

Обов’язок вести кадровий облік є у кожного підприємства. Більше того, кожен ФОП, що наймає на роботу працівників, також зобов’язаний вести кадровий облік.
Кадровий облік – це процес ведення кадрової документації: документів, що регламентують порядок використання роботодавцем найманої праці, регістрів обліку робочого часу, документів, що відображають факти прийняття на роботу, звільнення з роботи, надання відпустки, направлення у відрядження тощо.

І якщо на крупних підприємствах кадровим обліком займаються окремі структурні підрозділи, чи, принаймні, створена посада кадрового інспектора, то на середніх та дрібних підприємствах функції ведення кадрового обліку покладені на бухгалтерів чи секретарів. А проте кадровий облік в Україні є доволі регламентованим, тому займатись ним повинні спеціалісти.

До того ж, внаслідок останніх законодавчих змін в Україні, значно посилюється контроль  над дотриманням трудового законодавства та суттєво збільшуються штрафи у разі його порушення.

Якщо ви маєте сумніви щодо правильності ведення кадрового обліку на вашому підприємстві, радимо провести кадровий аудит.
Кадровий аудит – це сукупність процедур з перевірки правильності оформлення кадрових документів, ведення кадрового обліку та відповідності їх діючому законодавству.

Кадровий облік (пакетне обслуговування)

До пакету входять наступні послуги:

  1. Створення первинної кадрової документації (штатного розкладу, наказів з кадрів, облік робочого часу тощо)
  2. Ведення обліку кадрів (створення та ведення особових справ, оформлення трудових книжок, облік відпусток персоналу, ведення журналів обліку трудових книжок, особових справ, наказів)
  3. Оформлення лікарняних
  4. Підготовка довідок з місця роботи
  5. Підготовка та здавання обов’язкової звітності з персоналу
  6. Військовий облік

Вартість пакету залежить від кількості найманих працівників:

150 грн за кожну найману особу

Додаткові послуги:

Розроблення посадової інструкції – 300 грн.
Розроблення внутрішнього положення – 750 грн.
Підготовка графіку відпусток – 200 грн.
Письмова консультація з кадрових питань – 500 грн.

Кадровий аудит

Вартість проведення кадрового аудиту залежить від чисельності працівників і становить від 5000 грн.
Термін проведення – від 5 робочих днів.
В результаті ви отримуєте звіт з результатами перевірки та рекомендаціями щодо оптимізації обліку.


Зв’язатись зараз